Новини / Політика     07 лютого 2019 07:58

Три версії, чому пішов Мартинюк

6 лютого Максим Мартинюк за власним бажанням, пішов з посади в.о. міністра аграрної політики, офіційно не назвавши причини такого рішення. У журналістських колах висувають три версії, чому очільник міністерства вирішив полишити агросектор.

Про це повідомляє biz.liga.net.

Максим Мартинюк попрацював на посаді очільника міністерства трохи більше як два місяці. Його рішення про звільнення стало несподіванкою і для аграріїв, і для парламентарів: ще в грудні він говорив, що не планує змінювати свою діяльність, оскільки в агросекторі багато невирішених питань.

ЧитайтеДля оформлення землі потрібно 2 роки і 54 документи. Як спростити процедуру

В оточенні Мартинюка кажуть, що він іде на парламентські вибори. Боротьба за депутатські мандати активізується вже після президентських виборів, тож, очевидно, що Мартинюк вирішив діяти на випередження.

Не розкриваючи джерел інформації, видання наводить кілька версій, чим Мартинюк планує займатися далі.

Версія перша

Мартинюк пішов розбудовувати політсилу Володимира Гройсмана, який найвірогідніше вже не буде прем’єром: «нинішнім ефективним менеджерам треба думати про майбутнє».

У Гройсмана є своя політсила – «Вінницька європейська стратегія». Мартинюк може очолити виборчий штаб Гройсмана як офіційно, так і в якості так званого «наглядача».

Версія друга

Мартинюк створюватиме нову політсилу і готуватиметься до виборів, при цьому невідомо, чи очолить він нову партію чи лише керуватиме процесом її створення. Кажуть, що є група мажоритарників, яким потрібен менеджер.

При цьому також можлива  співпраця з Гройсманом. «У них своя партійна історія» – стверджують джерела.

Версія третя

Мартинюк зміцнюватиме президентську політсилу.

Тож, усі версії сходяться в одному – Мартинюк іде у велику політику.

Landlord раніше повідомляв про те, що Кабмін звільнив виконувача обов’язків міністра аграрної політики Максима Мартинюка за власним бажанням.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також