Новини / Політика     01 липня 2019 08:47

Торгова війна: США та Китай ідуть на поступки

США на сьогодні утримуються від підвищення тарифів на китайські товари, а Китай купуватиме американські сільськогосподарські продукти. Таку заяву зробив Дональд Трамп після зустрічі на саміті G20 із Сі Цзіньпіном. Про ці майбутні покупки не було надано жодної інформації.

Про це повідомляє Reuters.

Президент США Дональд Трамп і голова КНР Сі Цзіньпін провели зустріч під час саміту «великої двадцятки» в Осаці в суботу. Сторони домовилися відновити торгові переговори після того, як Трамп запропонував поступки, зокрема не вводити нові тарифи і послабити обмеження на технологічну компанію Huawei – для зниження напруженості з Пекіном.

Читайте: «Ви можете стати Генрі Фордом світу фінансів»: відкритий лист Стіва Форбса до Марка Цукерберга

За словами Трампа, Китай погодився зробити невизначені нові покупки американської агропродукції і повернутися до столу переговорів. Не було встановлено кінцевого терміну для досягнення прогресу в угоді, і дві найбільші світові економіки все так само мають розбіжності щодо значних частин угоди.

Фінансові ринки, які були розгублені торговою війною, що триває майже рік, ймовірно, вітають перемир’я – відзначає джерело. Вашингтон та Пекін застосували торгові мита на мільярди доларів імпорту один одного, що викликало побоювання розширення глобальної торгової війни. Ці тарифи призупиняються у разі, якщо переговори торговельні продовжуються.

«Ми повернулися на круги своя, – заявив Дональд Трамп після 80-хвилинної зустрічі з Сі Цзіньпіном. – Ми стримуємо тарифи, і вони збираються купувати сільськогосподарську продукцію».

Про конкретні кроки в купівлі Китаєм сільгосппродукції США не було надано жодної інформації.

Як повідомляв Landlord, раніше Дональд Трамп звинуватив Пекін у порушенні попередніх угод, досягнутих на торговельних переговорах між США та Китаєм, і наголосив, що не відмовлятиметься від підвищення мита на імпорт китайських товарів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також