Новини    07 жовтня 2021 07:00

Торгівля, інвестиції та підтримка експорту. Естонія та Україна обговорили економічну співпрацю 

На зустрічі обговорювалась можливості для інвестиції, диджиталізація, запровадження енергоощадних технологій у житловому секторі

Економічна співпраця, можливості для інвестицій, діджиталізація, запровадження енергоощадних технологій у житловому секторі — про це та інше йшлося під час зустрічі Олексія Любченка, першого віце-прем’єр-міністра — міністра економіки України, з Андо Леппіманом, канцлером Міністерства економіки та зв’язку Естонської Республіки.

Читайте: Заводи в Європі на межі закриття через рекордні ціни на газ – Bloomberg

“У рамках реалізації Національної економічної стратегії Україна-2030 ми провели моніторинг інвестиційних проектів для подальшого формування економічно-соціальної матриці регіонів. Зокрема, визначили проекти, які можуть стати драйверами розвитку регіонів та створювати нові робочі місця. Маємо чіткі планування з бюджетним декларуванням на наступні три роки”, — говорить міністр.

Також створили потужні інструменти та механізми щодо підтримки інвесторів, які розвиватимуть бізнес в Україні – “інвестняні”, індустріальні парки тощо.

“Ми вже активно працюємо у сфері цифровізації, але маємо бажання поглибити співпрацю у торгівлі, прямих інвестицій та підтримці експорту. За той час, що я в Україні, спостерігаю відкриті можливості у сфері розвитку залізничних перевезень, реалізації інфраструктурних проектів тощо. Ми тут, щоб почути вас та рекламувати Україну і її можливості в Естонії”, — підкреслив Леппіман.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що Україна відкриває для агроекспорту нові ринки. 

Джерело: Міністерство економіки України

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...