Новини    05 жовтня 2021 17:00

Термінал “Укртрансагро” перевалив більше 180 тис. тонн агропродукції

Термінал "Укртрансагро" зменшив перевалку агропродукції

За підсумками 1-го кварталу 2021/2022 МР обсяг перевалки морського терміналу “Укртрансагро”, що входить до групи компаній UTA Group і працює в Маріупольському морському порту, склав більше 183 тис. тонн агропродукції. Це на 18% менше показника за аналогічний період минулого МР. У загальному обсязі оброблених вантажів частка пшениці склала – 94% (173 тис. т), гороху – 6% (10 тис. т). За 1-й квартал 2021/2022 МР було прийнято понад 7080 автомобілів. Також було здійснено експедування 26 судів.

Читайте: Криза на ринку мідобрив. Два українських заводи призупинили виробництво

При цьому компанія “УТА Логістик” перевезла понад 37 тис. т агропродукції власним і найманим автотранспортом. Фумігаційна компанія “Мартлет” здійснила обробку 235 тис. т вантажів. Компанія “Маритайм Логістікс” за звітний період надала послуги агентування 30 судам, а також зафрахтувала 13 суден під вантажопотік клієнтів.

Основним імпортером пшениці в поточному періоді залишається Туреччина, а саме 41% від загального обсягу відвантаженої агропродукції. Також імпортерами з Азовського регіону, як і раніше, є: Ліван (19%), Італія (13%), Ізраїль (11%), Єгипет (11%), Лівія (3%), Конго (2%).

“У цьому році у всіх регіонах початок збирання зернових зрушили на більш пізні терміни – в середньому на 2 тижні. Погодні умови, а саме рясні дощі в червні в нашому регіоні, внесли корективи в процес збирання пшениці, що спричинило невелике зниження обсягу експорту в порівнянні з минулим періодом “, – прокоментував Павло Плотніков, генеральний директор ТОВ “Укртрансагро”, директор ТОВ “УТА Логістик”.

Раніше Landlord повідомляв, що на Рівненщині фермери незаконно засіяли 120 га кукурудзою. 

Джерело: ЦТС

Наталія Софієнко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...