Новини / Логістика     28 вересня 2021 18:12

Термінал EVT побив власний рекорд навантаження зерна

Це рекордний показник за всю історію терміналу, якого вдалося досягти шляхом обробки судна двома вантажними машинами Neuero.

Портовий зерновий термінал Євровнєшторг за 12-годинну зміну занурив на панамакс Yasa Unity 24 тис. тонн пшениці. Це рекордний показник за всю історію терміналу, якого вдалося досягти шляхом обробки судна двома вантажними машинами Neuero.

Продуктивність однієї суднонавантажувальної машини склала 1000 тонн зерна в годину, що є її максимальною робочою потужністю.

“EVT планомірно йшов до високої інтенсивності навантаження судів, закуповуючи нове обладнання, розширюючи інфраструктуру і удосконалюючи внутрішні процеси. Упевнений, що нові рекорди не змусять довго чекати “, – сказав директор портового оператора ЕВТ Грейн Сергій Гунько.

Відзначається, що нині обробка судна триває. Всього біля причалу №4 буде завантажено 48 тис. тонн вантажу. Потім панамакс вийде на рейд, де візьме ще 22 тис. тонн з борта Princess Nicole. Власник вантажу – компанія Cargill.

Крім того, традиційно в цьому сезоні EVT працює з усіма видами вантажів, в тому числі з пшеницею, ячменем, соєю, кукурудзою, рапсом.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Маріупольський морський порт відремонтує контейнерний перевантажувач за 6,9 млн грн.

Джерело: latifundist

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також