Новини / Технології     08 липня 2019 14:34

Особливості випробовування препаратів Пончо Вотіво та Кінто Плюс

Днями на форумі за темою «Якісне протруювання – запорука гарного врожаю» експерти компанії BASF звітували про результати використання препаратів компанії, що вийшли на ринок на початку 2019 року — інсектицидних протруйників Пончо та Пончо Вотіво, а також фунгіцидного протруйника для зернових Кінто® Плюс.

На цьому форумі аграрії мали змогу дізнатися про інноваційні розробки у сфері протруювання насіння. Учасники події під час дискусії разом із експертами BASF обговорили нові можливості у підготовці насіння до посівної та захисту протягом періоду вегетації. Спікери також поділилися знаннями та експертизою у питаннях захисту зернових колосових культур, а ще розібралися у вирішенні проблем нематод кукурудзи та шкідників на посівах соняшнику та кукурудзи.

Щодо нового для компанії BASF інсектицидного протруйника Пончо було зазначено, що він має високу ефективність проти таких ґрунтових та наземних шкідників сходів, як західний кореневий жук, підгризаючі совки, дротяник, довгоносик, муха паросткова, муха шведська та попелиця. Цей препарат, як і Пончо Вотіво, не дає фітотоксичності та має тривалий період захисної дії протягом усього періоду вегетації рослини. Особливості Пончо і в тому, що він має низьку норму застосування, а оброблене насіння відрізняється підвищеною схожістю та енергією проростання.

Читайте: Прогрес без інвесторів. Завдяки чому господарство на Чернігівщині розвивається не залучаючи зовнішні кошти

Другий презентований продукт – Пончо Вотіво – це комбінований інсектицидний протруйник, що забезпечує відмінний контроль над ранньосезонними ґрунтовими та наземними шкідниками кукурудзи. Окрім того, він надає довготривалий захист від шкідливого впливу нематод, а також сприяє захисту рослин від несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Кінто® Плюс – це високоселективний фунгіцидний протруйник із виразним фізіологічним ефектом для надійного захисту сходів зернових колосових проти широкого спектру грибних хвороб. До плюсів цього препарату можна віднести контроль основних хвороб на початкових етапах., Також він демонструє фізіологічний ефект AgCelence®, що забезпечує ріст та розвиток кореневої системи рослини, а також дає змогу повністю реалізувати потенціал культури. Відмінність Кінто® Плюс від інших протруйників полягає в тому, що він на 60% має більшу плинність, а також у 6 разів знижує запилення робочої зони у порівнянні з контрольними зразками.

«Щорічні втрати зерна від хвороб досягають 10-20% і більше потенційного врожаю. З інтенсифікацією виробництва і збільшенням урожайності зерна шкодочинність хвороб посилюється і втрати можуть становити понад 50%. – зазначив Андрій Горбонос, менеджер з маркетингу напрямку насіння BASF Agricultural Solutions. – Запобігти проблемі зазвичай легше, ніж її усунути. Саме тому протруювання насіння є одним з найважливіших етапів у комплексі передпосівного обробітку насіння. Використання протруйників надійно захищає насіння і молоді рослини сільськогосподарських культур від хвороб та шкідників і підвищує продуктивність вирощуваної культури».

Нагадаємо, раніше на черговому засіданні «Клубу новаторів агробізнесу», заснованого компанією BASF, учасникам заходу надали вичерпну практичну інформацію з поля щодо дієвості препаратів BASF, а також презентували новітнє цифрове рішення для сільського господарства xarvio™ FIELD MANAGER.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також