Новини / Технології     06 липня 2019 10:02

Євген Вайн відкрив секрет високої врожайності господарства Відродження

Фермерське господарство «Відродження» обробляє 3500 га землі в Немирівському районі Вінницької області. Вирощують кукурудзу, соняшник, пшеницю, ячмінь, ріпак, використовуючи при цьому передові технології та інноваційні рішення. Ставку роблять на якість і збільшення врожайності.

Landlord реалізує медіапроєкт «Німецькі технології на полях українських фермерів», завдяки якому ви зможете дізнатися про ефективний досвід ведення агробізнесу. У межах цього проєкту пропонуємо унікальний кейс, присвячений принципам побудови успішного фермерського господарства, яким поділився комерційний директор СФГ «Відродження» Євген Вайн.

У господарстві «Відродження» подальший розвиток не вбачають у розширенні земельного банку. Натомість ставку роблять на якість, інноваційність та збільшення врожайності з гектара. Зараз підприємство має такі показники: соняшник — близько 45 ц/га, пшениця — 65 ц/га, ячмінь — 60–65 ц/га. У планах по пшениці — 90 ц/га, кукурудзі — 140–150 ц/га, по соняшнику прямуватимуть до 50 ц/га.

Читайте: Техніка повинна бути сучасною: Євген Вайн про основні принципи в агробізнесі

Збільшення врожайності у господарстві досягають шляхом використання виключно передових технологій. У цьому питанні «Відродженню» вже багато років допомагає компанія BASF. Як зізнається пан Євген, вони цінують її препарати насамперед з огляду на інноваційні рішення.

«BASF ніколи не стоїть на місці. Завжди з’являються передові препарати. Особливо хочу виділити їх фунгіцидний захист», — говорить підприємець.

Євген Вайн розповів, що дуже активно планують використовувати АрхітектТМ на соняшнику. Це відносно новий препарат від BASF, який дуже добре себе зарекомендував. Морфорегулятор-фунгіцид розкриває генетичний потенціал соняшника, оптимізує архітектоніку рослини та поглинання поживних речовин та води. Окрім цього, препарат має широкий спектр контролю за такими хворобами соняшника, як септоріоз, іржа, фомоз, склеротиніоз, фомопсис. Також АрхітектТМ підвищує посухостійкість соняшника та збільшує його врожайність.

Ще один фаворитний фунгіцид у господарстві — Піктор®, який використали минулого року майже на всій площі на ріпаку та соняшнику. У «Відродженні» дуже задоволені препаратом з огляду на його високу активність проти збудників склеротиніозу, альтернаріозу та інших хвороб соняшника і ріпака.

Уже довгий час використовують Абакус® і дуже задоволені результатами. Двокомпонентний фунгіцид нового покоління ефективно протидіє небезпечним хворобам зернових культур, сої, кукурудзи, поліпшує якісні показники та підвищує врожайність рослин.

У господарстві хоч і позитивно ставляться до експериментів, але завжди з обережністю.

 «У нас є певна політика щодо препаратів. Якщо він для нас новий, ми завжди його випробуємо на невеликій ділянці. Так, цього року спробуємо Адексар® СЕ Плюс, скоріше за все, на найкращих площах», — ділиться планами підприємець.

Цього року спробували також Акріс® для соняшника, тож очікують на результати в поточному сезоні.

Нагадаємо, що в медіапроєкті «Німецькі технології на полях українських фермерів» ви знайдете унікальні кейси агробізнесу і дізнаєтеся про ефективний досвід підприємництва в сільському господарстві. Зокрема, своїм кейсом про створення господарства «Відродження», його розвиток та використання унікальних технологій для збільшення врожайності поділився і Євген Вайн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також