Новини    01 жовтня 2018 13:42

Технічний комітет підтримав зміни до стандарту пшениці


В Україні оновлять методи визначення якості пшениці на основі міжнародних стандартів, скоригують кількість класів та окремих показників зернової. Так рішення було прийнято під час засідання технічного комітету «Зернові культури та продукти їх переробки», передає прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Зазначається, що у засіданні взяли участь представники Мінагрополітики, експортери, представники хлібопекарської, борошномельної галузей, науковці та сільгосптоваровиробники.

«Окрім змін, які стосуються показників якості пшениці та кількості класів, було приділено увагу можливості введення відсоткового показника наявності в зерні пшениці клопа-черепашки. Адже, за словами науковців, на сьогодні вже зафіксована вдала практика застосування українських сортів пшениці, стійких до цього шкідника», – йдеться у повідомленні.

У Мінагрополітики кажуть, що склад комітету буде переглядатися найближчим часом для розширення участі виробників з метою врахування позиції представників зернового ринку.

Як раніше повідомляв LANDLORD, затвердження першої редакції нових стандартів на пшеницю відбудеться 26 травня 2019 року

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...