Новини    20 серпня 2018 17:32

Затвердження нових стандартів на пшеницю відбудеться у 2019 році


Затвердження першої редакції нових стандартів на пшеницю відбудеться 26 травня 2019 року в Одесі на  Міжнародній конференції. Такі очікування висловили під час зустрічі Мінагрополітики з учасниками зернового ринку, на якій обговорювалися нові стандарти на пшеницю «Пшениця. Технічні умови», які передбачають запровадження трьох класів продовольчої пшениці і один непродовольчої. Про це повідомляють на сайті «Електронної зернової біржі України».

Зазначається, що під час зустрічі представники асоціацій пекарів, борошномелів та інших профільних асоціацій, а також виробників та експортерів обговорили основні положення нового документу в частині якісних та кількісних показників, а також включення до стандарту 4 класів пшениці.

«Після врахування зауважень та пропозицій проект нової редакції стандарту на пшеницю буде з 26 вересня представлений для подальшого обговорення на сайті Національного центру стандартизації та розісланий членам ТК170 «Зернові та продукти їх переробки», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, у Мінагрополітики спільно з технічним комітетом стандартизації, представниками галузевих асоціацій та української науки розпочато перегляд державного стандарту на пшеницю ДСТУ 3768:2010 «Пшениця. Технічні умови»

«Рішення щодо перегляду стандарту зумовлене необхідністю його оновлення — для оптимізації процесів виробництва, зберігання та переробки зерна пшениці. При цьому обов’язковим при опрацюванні нової редакції є збалансування та врахування інтересів вітчизняного виробника, борошномельної та хлібопекарської галузей, а також створення сприятливих умов ведення бізнесу і міжнародної торгівлі», — прокоментувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...