Новини    22 лютого 2022 18:19

“Татіс” сплатить понад 1,8 млн грн за викиди

Держекоінспекція вже направила відповідні претензії компанії

Держекоінспекція подала претензію на компенсацію 1,85 мільйона гривень із сільгосппідприємства у Пологівському районі Запорізької області. Про це повідомляє Державно екологічна інспекція.

Так, під час перевірки інспектори виявили та зафіксували порушення у роботі підприємства “Татіс”, яке здійснювало викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу.

Наразі компанії вже направили претензії на суму 1,85 мільйона гривень.

Довідка. ТОВ “Татіс” зареєстровано в селі Мирне (Орехівська територіальна громада). Основним видом діяльності підприємства є птахівництво.

Нагадаємо, кліматоохоронні заходи, що містяться у другому Національно-визначеному внеску України до Паризької угоди (НВВ2) передбачають поширення більш ощадливих для ґрунту технологій обробітку, внесення добрив, що повільно вивільняються, збільшення частки виробництва органічної продукції та посилення контролю за незаконне розорювання пасовищ і водоохоронних територій. 

Також Landlord повідомляв, що досліди британських вчених показали, що значно скоротити небезпечні викиди парникових газів від сільського господарства можна за допомогою штучних блискавок.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...