Новини / Політика     10 червня 2020 14:45

Тараса Качку обрано заступником голови ради IGC

У Міжнародній раді по зерну Тарас Качка буде вести підготовку до головування України у IGC у 2021/2022 роках

Заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торгового представника України Тараса Качку було обрано заступником голови ради International Grains Council (Міжнародної ради по зерну) – впливового органу, що об’єднує найбільших експортерів зерна у світі. Про це повідомила прес-служба міністерства.

Обрання відбулося під час 51-ої сесії Міжнародної ради по зерну, яка проходила у форматі онлайн-зустрічі.

«Участь в даному заході Україна розглядає як складову активної та послідовної діяльності з посилення впливу на міжнародному ринку торгівлі зерном», – зауважив Тарас Качка.

Читайте: Ціни на продовольство продовжують стрімко падати – FAO 

Протягом 2019-2020 років було активізовано роботу з просування ініціатив України на глобальному ринку зернових, а головним завданням нового заступника голови ради International Grains Council стане підготовка до головування України в організації у 2021/2022 році.

Під час засідання було розглянуто останні зміни національних політик країн-експортерів зернових культур, вплив захисних заходів урядів в рамках COVID-19 на торгівлю зерном, олією та рисом, а також діяльність інших міжнародних організацій, що стосуються торгівлі зерном.

Крім того, рада офіційно привітала членство Республіки Сербія і прийняла заявку Великобританії про приєднання до International Grains Council з 1 січня 2021 року відповідно до Угоди про вихід Великобританії з Європейського Союзу.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Україна отримає транш МФВ у $2,1 млрд.

Фото: DW

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також