Новини / Технології     13 жовтня 2021 10:01

ELEVATION — новий бренд захисту насіння від компанії «Сингента»

Компанія «Сингента» представила бренд Elevation для комплексного захисту насіння.

У сучасному світі насіння та його захист сприймаються аграріями як єдине рішення, де обробка насіння несе важливу додаткову цінність.

Новий бренд Elevation поєднує засоби, що забезпечують комплексний та ефективний захист насіння кукурудзи і соняшнику від широкого спектра патогенів, шкідників та несприятливих природних чинників на початковому етапі розвитку.

Наразі компанія «Сингента» пропонує дві ефективні комбінації протруювання насіння кукурудзи:

  • Elevation — Максим® Кватро, Вайбранс®;
  • Elevation Plus — Максим® Кватро, Форс® Зеа, Вайбранс®.

Комбінації для протруювання насіння соняшника також запропоновані у двох варіантах:

  • Elevation — Максим® 025, Апрон® XL, Круїзер®, Епівіо Енерджі;
  • Elevation Plus — Максим® 025, Апрон® XL, Круїзер® Форс, Епівіо Енерджі.

Як пояснюють у компанії, комбінація Elevation забезпечує ефективний контроль інфекцій на початкових етапах розвитку рослин та посилений подальший захист, а також сприяє формуванню оптимальної густоти здорових рослин. У свою чергу Elevation Plus має додаткові властивості підвищення витривалості сходів за несприятливих погодних умов і поліпшує розвиток кореневої системи (див. табл.)

Інтенсифікація, несприятливі кліматичні умови, розвиток технології точного висіву — все це підвищує необхідність у кращому захисті насіння для забезпечення високої якості висіву, рівномірності сходів рослин, потужного розвитку кореневої системи, а також реалізації генетичного потенціалу гібридів. Очевидно, що продукти для захисту насіння забезпечують додаткову цінність самому насінню.

Продукти під брендами Elevation та Elevation Plus допомагають розкрити генетичний потенціал насіння та отримати високий урожай. Саме тому Elevation виступає як фактор росту: оброблене насіння забезпечує ріст урожайності та, відповідно, збільшення прибутку.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, про якість врожаю та безпека для здоров’я: переваги ЗЗР від Сингента

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також