Новини / Рослинництво     09 листопада 2021 10:03

СИ Озон ФАО 310: новий гібрид кукурудзи зі стабільним врожаєм за мінливих умов від компанії «Сингента»

Новий гібрид від компанії «Сингента» має високі показники стійкості до хвороб і за сприятливих умов продемонстрував врожайність у 170 ц/га

Новий високоадаптивний гібрид СИ Озон (ФАО 310) від селекціонерів компанії «Сингента» призначений забезпечувати порівняно високі врожаї на полях з несприятливими умовами для росту та розвитку рослин кукурудзи.

Саме завдяки низькому порогу чутливості до несприятливих чинників гібриди високого типу адаптивної здатності у скрутних умовах проходження вегетації виграють змагання з урожайності в конкурентів.

Ключові характеристики гібриду:

  • високий рівень посухостійкості;
  • стійкість до прикореневого і стеблового вилягання;
  • придатність для вирощування за мінімального обробітку ґрунту;
  • високий потенціал урожайності та виняткова адаптивна здатність;
  • високі показники стійкості до хвороб.

Завдяки високим адаптивним властивостям СИ Озон демонструє за належної технології вирощування максимально можливу врожайність за різних умов — від 70–80 ц/га до 170 ц/га за достатнього зволоження.

Рекомендації з вирощування

Переваги гібрида дають змогу рекомендувати його до вирощення практично в усіх ґрунтово-кліматичних зонах: Полісся, Лісостеп та Степ України.

Оптимальні терміни сівби насіння гібрида СИ Озон настають за температури ґрунту +10–12 °С.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, про СИ Мінерва ФАО 390: новий гібрид кукурудзи з високою рентабільністю вирощування від компанії «Сингента»

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також