Новини / Аналітика     13 вересня 2019 07:18

Світовий прогноз щодо пшениці зменшено за рахунок Австралії та Казахстану – USDA

За даними аналітиків USDA, світові прогнози щодо пшениці полягають у зниженні запасів, зменшенні споживання та експорту. Скорочення передбачається в основному за рахунок нижчих прогнозів виробництва цієї культури для Австралії та Казахстану через постійні посушливі умови.

Про це USDA повідомляє у своєму звіті.

Міністерство сільського господарства США (USDA) 12 вересня опублікувало звіт, що містить прогнози з виробництва основних сільськогосподарських культур у світі.

Порівняно з даними, оприлюдненими USDA в серпні, прогноз виробництва пшениці в Австралії у 2019–2020 маркетинговому році (МР) знижено на 2 млн метричних тонн (із 21,0 млн т до 19,0 млн метричних тонн) – головним чином через посуху в Новому Південному Уельсі та Квінсленді вже другий рік поспіль.

Читайте: ТОП-200 найбільших компаній України: Кернел у лідерах

Прогноз виробництва пшениці в Казахстані знижено на 1,5 млн метричних тонн – до 11,5 млн метричних тонн з подальшим погіршенням. Аналітики відзначають, що цей урожай буде в країні найнижчим, починаючи з 2012–2013 МР.

Landlord раніше повідомляв про те, що аналітики USDA знизили прогноз щодо виробництва кукурудзи і пшениці в Україні на 0,5 млн метричних тонн для кожної культури – через серпневу посуху.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також