Новини    08 травня 2018 13:28

Суниця та черешня вже сьогодні дешевше в 1,5 рази, ніж у минулому році


Через збільшення пропозиції черешні та суниці садової, ціни на ці ягоди знижуються щодня. В порівнянні з минулим тижнем, ціни на ягоди на ринках Західного регіону знизились мінімум в 2 рази, до того ж, сьогодні суниця та черешня вже коштують в 1,5 рази дешевше, ніж рік тому. Про це повідомляє «Інфо-Шувар» з посиланням на данні щоденного моніторингу цін.

«Станом на ранок 8 травня 2018 року, на ринку в Західному регіоні, суниця садова пропонується по 25-45 гривень за кілограм, а черешня коштує 23-26 гривень за кілограм. При цьому, пропозиція суниці та черешні представлена тільки вітчизняною продукцією. Для порівняння, рік тому на ринку «Шувар» суниця коштувала 45-65 гривень за кілограм, за першу черешню продавці просили 35-45 гривень за кілограм», – йдеться у повідомленні.

Фахівці «Інфо-Шувар» також наголошують на тому, що в Польщі на ринку «Броніше» сьогодні суниця коштує майже в 2,5 рази дорожче, ніж на ринку Західної України, що може свідчити про непогані умови для експорту української ягоди.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...