Новини    19 грудня 2022 20:56

Судноплавна компанія MOL встановить Starlink на свої судна

Нова супутникова технологія може підвищити безпеку експлуатації за допомогою різних технологічних методів зв’язку між судном і берегом

Найбільша судноплавна компанія Японії Mitsui O.S.K. Lines (MOL) анонсувала початок пробного використання сервісу Starlink компанії SpaceX, повідомляє “Порти України”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Для випробування технології Ілона Маска на борту компанія співпрацюватиме з Marlink — одним з провідних постачальників сучасних технологій зв’язку для судноплавного сектору.

Нова супутникова технологія може підвищити безпеку експлуатації за допомогою різних технологічних методів зв’язку між судном і берегом і значно покращити життя моряків на борту завдяки високошвидкісному зв’язку.

“Група супутників Starlink на низькій навколоземній орбіті (LEO) забезпечує набагато меншу затримку та більшу пропускну здатність, ніж традиційні супутники, і Marlink пропонує рішення з встановленим супутниковим зв’язком і Starlink для використання у морі”, — заявили в компанії.

У серпні круїзна компанія Royal Caribbean першою оголосила про забезпечення всього свого флоту інтернетом від Маска. Її приклад наслідувала норвезька Norwegian Cruise Line, яка також встановила станції Starlink на деяких своїх суднах.

Нагадаємо, A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk, повідомляє usm.

Найбільший контейнерний порт Німеччини та один з найбільших європейських портів Гамбург знайшов новий спосіб подолання заторів, скорочення часу очікування і зниження викидів, що виникають під час перевантаження контейнерів у величезному портовому комплексі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...