Новини    23 липня 2021 12:47

Суд розглядає справу про банкрутство «Комплексу Агромарс»

Господарський суд Києва відкрив провадження у справі про банкрутство ТОВ «Комплекс Агромарс». З відповідною заявою до суду звернулося ТОВ «Інтер Вей Капітал» у зв’язку з наявною та непогашеною заборгованістю.

Про це стало відомо з Реєстру судових рішень. Згідно з матеріалами справи, компанія «Комплекс Агромарс» заборгувала заявнику 213 мільйонів 895 тисяч гривень. «Інтер Вей Капітал» направило 19 квітня 2021 року на адресу боржника та поручителя вимогу-повідомлення про відступлення права вимоги та про необхідність погашення заборгованості, із зазначенням нових банківських реквізитів. Однак ця вимога не була виконана.

Суд визнав грошові вимоги «Інтер Вей Капітал» до «Комплексу Агромарс» в розмірі 213,9 млн грн, в тому числі 158,43 млн грн, які забезпечені заставою (іпотекою) майна боржника. При цьому суд ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів «Комплексу Агромарс». Крім того, боржнику і власнику його майна (органу, уповноваженому управляти майном) заборонено приймати рішення про ліквідацію, реорганізацію компанії, а також відчужувати основні засоби та предмети застави.

Читайте: Як автоматизувати процес продажів техніки. Кейс компанії АСТРА

Також розпорядник майна «Комплексу Агромарс» повинен до 25 серпня подати в Господарський суд Києва відомості про результати розгляду вимог кредиторів.

Попереднє засідання суду в справі призначено на 30 серпня.

Відповідно до YouControl, засновником «Інтер Вей Капітал» є ТОВ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Генезис Капітал”». Кінцеві бенефіціарні власники — Василь Астіон та Євген Астіон.

Засновниками «Комплексу Агромарс» є Марина Сигал та Євген Сигал.

Раніше Landlord розповідав, що група компаній «Астарта» спростувала звинувачення АМКУ в ціновій змові з ТОВ «Радехівський цукор».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...