Новини    18 січня 2021 15:40

Суд Люксембургу відмовився відкрити справу про банкрутство Kernel

Судді визнали клопотання колишнього власника Stiomi Михайла Стадника про визнання Kernel Holding банкрутом безпідставним

Минулої п’ятниці, 15 січня 2020 року, Окружний суд Люксембургу відмовився задовольнити клопотання Михайла Стадника про визнання Kernel Holding банкрутом. Судді визнали вимогу колишнього власника Stiomi Holding Михайла Стадника безпідставною.

Згідно із законодавством Люксембургу, компанія може бути визнана банкрутом тільки у двох випадках: якщо вона не здатна виплачувати борги або не може залучити додаткове фінансування.

Kernel Holding не відповідає жодному з цих критеріїв і має достатню ліквідність для обслуговування поточної заборгованості. Станом на 18 грудня 2020 року на рахунках Kernel було $266 млн. Крім того, компанія успішно залучає фінансування в міжнародних банках та на ринку капіталу. Так, у жовтні минулого року вона розмістила єврооблігації на суму $300 млн з річною ставкою купона 6,75%.

ЧитайтеKernel став найкращим роботодавцем України

У зв’язку з цим подане клопотання про банкрутство в Kernel назвали «необґрунтованим і недобросовісним». Тепер це підтвердив і Окружний суд Люксембургу. Раніше, проаналізувавши високі фінансові показники Kernel, інвестфонд Dragon Capital назвав справу про банкрутство безперспективною, оскільки вона була відкрита через конфлікт вимог, а не через фінансовий стан компанії.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що компанія Kernel спростувала безпідставні звинувачення у банкрутстві.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...