Новини    23 червня 2018 13:26

Створено бізнес-калькулятор для бджолярів


Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва представив для бджолярів новий сервіс – бізнес-калькулятор для бджоляра. Повідомляє прес-служба UHBDP.

«Яка собівартість меду та інших продуктів бджільництва? Яка рентабельність медового бізнесу? Коли планувати покупку нової медогонки? Скільки коштів потрібно акумулювати, щоб розвивати виробництво? На всі ці та багато інших питань відповість калькулятор, бджоляру потрібно тільки внести у програму всі дані про витрати і доходи», – йдеться у повідомленні.

За інформацією UHBDP,  бізнес-калькулятор для бджолярів – це простий і доступний інструмент, використання якого не вимагає спеціальної підготовки.

«Переваги роботи з бізнес-калькулятором очевидні. Бджоляр працює, вносить в програму всі доходи і витрати, а калькулятор підраховує собівартість продукції, обчислює розмір прибутку, визначає рівень рентабельності виробництва», – заявили в Українському проекті бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Та додали, що користувач калькулятора відстежує свій бізнес в динаміці, бачить слабкі та сильні сторони свого бізнесу, може проаналізувати отримані результати та вчасно зреагувати на ситуацію, що виникла. Всі дані архівуються в одному місці, інформація не губиться, систематизується, в будь-який момент можна швидко знайти необхідні матеріали.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...