Новини / Політика     27 листопада 2019 10:27

Створення сімейного фермерського господарства: зміни в законодавстві

В Україні спростили реєстрацію сімейних фермерських господарств: фізична особа – підприємець може заснувати сімейне фермерське господарство на підставі договору про створення господарства і відображення про це відомостей в Єдиному державному реєстрі.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва.

Відкрити легальний родинний агробізнес в Україні тепер буде простіше. Це можна зробити  «шляхом створення фізичною особою – підприємцем сімейного фермерського господарства на підставі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства і відображення про це відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», – інформує  заступник міністра.

Читайте: Сімейний бізнес: як родина біологів заснувала крафтову виноробню на Миколаївщині ФОТО

До введення в дію оновленого Єдиного державного реєстру, особи, уповноважені на вчинення нотаріальних дій, та державні реєстратори здійснюватимуть реєстрацію ФОП – голів сімейних фермерських господарств згідно з роз’ясненнями Мінюсту.

Інна Мєтєлєва публікує лист, підписаний першим заступником міністра юстиції України Євгенієм Горовцем, в якому надаються ці роз’яснення:

Landlord раніше повідомляв про те, що 2019–2028 роки ООН оголосила Десятиліттям сімейних фермерських господарств. Організація Об’єднаних Націй розробила загальний план дій, який надає міжнародній спільноті докладні рекомендації з надання підтримки сімейним фермерським господарствам.

Читайте також

Матеріали по темі