Новини / Політика     27 травня 2019 08:38

ООН оголошує початок Десятиліття сімейних фермерських господарств

2019–2028 роки Організація Об’єднаних Націй оголошує Десятиліттям сімейних фермерських господарств. ООН розробила загальний план дій, який надає міжнародній спільноті докладні рекомендації з надання підтримки сімейним фермерським господарствам.

Про це повідомляє на своєму сайті ФАО.

Ініціатива покликана підкреслити роль сімейних ферм у формуванні продовольчого майбутнього планети і надати міжнародній спільноті дієві інструменти для розвитку сімейних фермерських господарств.

Урочиста церемонія, присвячена початку проведення Десятиліття сімейних фермерських господарств Організації Об’єднаних Націй, відбуватиметься у штаб-квартирі ФАО в Римі 27-29 травня 2019 року.

Читайте: Кредити, лізинг та бонусні програми: де беруть гроші польські фермери

Загальний план дій ООН, що передбачає заходи на всіх рівнях – від місцевого до глобального, сформований за 7 взаємопов’язаними напрямками роботи:

  1. Розвиток сприятливого політичного середовища для зміцнення сімейних фермерських господарств
  2. Підтримка молоді й забезпечення стійкості сімейних фермерських господарств з покоління в покоління
  3. Сприяння досягненню гендерної рівності в сімейних фермерських господарствах
  4. Зміцнення організацій сімейних фермерських господарств
  5. Підвищення стійкості сімейних фермерських господарств до зовнішніх впливів
  6. Зміцнення сімейних фермерських господарств для забезпечення стійкості продовольчих систем до змін клімату
  7. Підтримка багатоплановості сімейних фермерських господарств для впровадження соціальних інновацій, що сприяють територіальному розвитку і збереженню довкілля та біорізноманітності.

ООН наголошує, що ведення сімейного фермерського господарства відкриває унікальну можливість для формування продовольчої безпеки, поліпшення засобів до існування, більш раціонального розпорядження природними ресурсами, охорони навколишнього середовища та досягнення сталого розвитку, особливо в сільських районах.

Landlord раніше публікував кейс про те, як інформаційно-комунікаційні технології підвищили ефективність сімейної ферми в Македонії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також