Новини / Політика     03 січня 2020 10:17

Стали відомі пріоритети державної підтримки аграріїв на 2020 рік

Серед ключових напрямків – підтримка малих і середніх виробників у рамках запровадження обігу сільгоспземель, підкреслив Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Основні пріоритети державної підтримки напрацювали під час відкритої зустрічі з аграрними асоціаціями, що відбулася 2 грудня. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«На сьогодні ми вже маємо певні напрямки, які визначені ключовими, серед яких – підтримка малих і середніх виробників у рамках запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення. Наша мета – спільно з профільними асоціаціями напрацювати програми підтримки, які включатимуть дві цілі: економічний ефект та створення нових робочих місць», – підкреслив Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

На даний час Мінекономіки спільно з аграрними асоціаціями визначило основні пріоритети:

  • підтримка галузі тваринництва, садівництва;
  • підтримка переробної галузі;
  • відшкодування вартості придбання сільгосптехніки техніки та обладнання;
  • оновлення порядків розподілу коштів, переліків та іншого;
  • пропозиції щодо оновлення податкового кодексу.

Читайте: 337 млн грн: Висоцький озвучив суму компенсацій аграріям за кредитами

Мінекономіки приймає пропозиції від асоціацій до 10 січня, потім планується робота у фокус-групах, де детально опрацюють напрямки держпідтримки.

Як повідомляв раніше Landlord, уряд кардинально змінює підхід до державної підтримки аграріїв і керуватиметься не соціальними критеріями, а економічною доцільністю.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також