Новини / Логістика     14 лютого 2022 19:11

Стало відомо, коли планують відкрити навігацію на Дніпрі

Ініціатива відкрити шлюзи на місяць раніше запланованого засвідчує високий попит до річкових перевезень

Навігацію на дніпровських шлюзах планують відкрити з 1 березня. Перерву в навігації встановлювали для планових профілактичних та ремонтних робіт. Орієнтовно вона мала тривати до 31 березня. Такі терміни озвучили під час робочої зустрічі в Міністерстві інфраструктури, передає асоціація «Річки України».

«Ініціатива відкрити шлюзи на місяць раніше запланованого засвідчує високий попит до річкових перевезень. А реалізація цих намірів дасть змогу вантажовласникам вже зараз готуватися до роботи на річці та ефективно використовувати її у своїй логістиці», — йдеться у повідомленні.

Попередньо навігацію на Київському, Канівському, Кременчуцькому та Середньодніпровському шлюзах закривали з 1 січня і до 31 березня 2022 року.

Довідка. Через бойові навчання Росія заблокувала судноплавство на великих ділянках уздовж українського узбережжя Чорного та Азовського морів. Посольство США назвало економічною війною проти України блокаду РФ під приводом нібито навчань. Міністерство закордонних справ України висловило офіційну ноту протесту через загрозливі дії Росії в акваторії Чорного та Азовського морів.

У зв’язку з цим Мінінфраструктури дало рекомендації торговельним суднам.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також