Новини    14 січня 2018 15:34

Стало відомо ім’я нового очільника ДПЗКУ


Виконуючим обов’язки голови правління публічного акціонерного товариства «Державна продовольча-зернова корпорація України» призначено Ірину Марченко. Про це йдеться в розпорядженні від 11 січня 2018 року № 9-р  «Про погодження призначення Марченко І. А. виконуючим  обов’язки голови правління ПАТ ДПЗКУ було погоджено пропозицію Міністерства аграрної політики і продовольства.

Цікаво, що в той же день, 11 січня В.О. голови правління «ДПЗКУ» Дмитро Гавриш подав у відставку. Пропрацювавши на цій посаді 4 місяці. Раніше детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) спрямували обвинувальний акт до суду у справі про корупційні злочини колишнього керівництва «ДПЗКУ», які працювали у корпорації до Дмитра Гавриша. Своїми діями вони завдали збитків держпідприємству на суму понад 1,6 млрд гривень.

Новий очільник ПАТ «ДПЗКУ», Ірина Марченко раніше ніколи не працювала в найбільшій зерновій корпорації України. За інформацією з відкритих джерел, вона займала посаду генерального директора ГК «AVANGARDCO IPL» – найбільшого в Україні виробника яєць. Зазначене підприємство належить бізнесменові Олегу Бахматюку.

Разом з тим, І. Марченко в 2016-2017 роках також працювала виконавчим директором ПП “Фірма “Бершадь Агроплюс”(Вінниця). Компанія торгує засобами для захисту зерна, а за КВЕД, має право продавати зерно і тютюн. Відповідно до неофіційної інформації, діяльність даної фірми також може бути пов’язана з переоформленням земельних ділянок.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...