Новини    24 вересня 2023 18:13

США та Норвегія об’єднують зусилля для розвитку сільського господарства Африки

Голод загострився в кількох регіонах Африки через російсько-українську війну та екстремальні погодні умови.

Сполучені Штати та Норвегія виділять загалом $70 млн для створення фонду допомоги фермерам і сільськогосподарським підприємствам в Африці, повідомив представник Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), повідомляє Zawya.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Голод загострився в кількох регіонах Африки через російсько-українську війну та екстремальні погодні умови.

Оголошення було зроблене адміністратором USAID Самантою Пауер і норвезьким міністром міжнародного розвитку Беате Твіннерейм у кулуарах Генеральної Асамблеї ООН.

USAID і Норвегія спільно виділять початкові $35 млн кожна. Фонд має потенціал для підтримки 500 малих і середніх сільськогосподарських підприємств, 1,5 мільйона дрібних фермерів і майже 60 000 робочих місць у приватному секторі.

Фонд прагне залучити ще сотні мільйонів доларів комерційного фінансування шляхом зниження ризику інвестування.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України погодив створення ТОВ “Українсько-Африканська торговельна місія” на прохання Міністерства аграрної політики та продовольства.

Торік на засіданні 23 грудня Кабінет міністрів ухвалив постанову, збільшивши на 21 тис. метричних тонн обсяг гуманітарної допомоги у вигляді зерна, яку Україна надає країнам Африки та Азії.

Перед тим Кабінет міністрів збільшив гуманітарну допомогу Ефіопії та Сомалі. З державного бюджету додатково виділяється 124 млн гривень на зерно для голодуючих країн Африки.

У 2022/2023 маркетинговому році компанія “Нібулон” постачила 340 тис. т пшениці у країни Африки, у яких є загроза голоду, — Джибуті, Ємен, Сомалі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...