Новини    24 серпня 2022 15:58

США надасть Україні $3 мільярди гранту у  День Незалежності

Кошти надійдуть через механізм Світового Банку

У День своєї Незалежності Україна отримає від Сполучених Штатів Америки 3 млрд доларів до державного бюджету у формі безповоротного гранту. Про це повідомив міністр фінансів України Сергій Марченко.

“Сьогодні ми не тільки відзначаємо 31-у річницю Незалежності, але й маємо її відстоювати в умовах повномасштабної війни”, – зазначив Марченко.

Він наголосив, що у нього немає сумнівів, що наша боротьба завершиться перемогою над агресором.

“У цей день є позитивні новини з фінансового фронту. Сьогодні отримаємо від Сполучених Штатів 3 млрд дол США до державного бюджету у формі безповоротного гранту. Кошти надійдуть через механізм Світового Банку”, – написав міністр.

Він подякував американським партнерам та команді Світового банку “за потужну підтримку України”.

Міністр також наголосив, що грантова допомога є вагомим подарунком для нашої країни у День Незалежності України.

Нагадаємо, e середу, 24 серпня, Україна святкує 31-у річницю проголошення Незалежності. День Незалежності України відзначається на честь ухвалення Верховною Радою УРСР у 1991 році Акта проголошення незалежності України – політико-правового документа, який засвідчував новий статус Української держави.

У липні Білий дім ухвалив рішення про виділення Україні нового пакета оборонної допомоги на суму до $175 мільйонів, яка включатиме надання зброї та навчання військових.

Командування спеціальних операцій США (SOCOM) уклали контракт із компанією L3Harris Technologies на постачання 75 легких штурмовиків AT-802U Sky Warden, розроблених на базі сільськогосподарських літаків типу Air Tractor AT-802.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...