Новини    24 серпня 2022 12:49

Україна святкує День Незалежності

Зеленський випустив велике звернення до українців з нагоди Дня Незалежності

У середу, 24 серпня, Україна святкує 31-у річницю проголошення незалежності.

День Незалежності України відзначається на честь ухвалення Верховною Радою УРСР у 1991 році Акта проголошення незалежності України – політико-правового документа, який засвідчував новий статус Української держави.

Президент Володимир Зеленський випустив велике звернення до українців з нагоди Дня Незалежності, записане на Хрещатику в Києві.

За його словами, на початку великої війни з Росією Україні говорили, що вона не має шансів, але через пів року країна святкує День Незалежності.

“За ці шість місяців ми змінили історію, змінили світ і змінилися самі. Тепер ми точно знаємо, хто нам справді брат і друг, а хто навіть не випадковий знайомий. Хто не втратив своє ім’я та репутацію, а хто переживав, щоб терористи зберегли обличчя”, – сказав він.

Зеленський заявив, що українці зустрічають День Незалежності в окопах та бліндажах, у танках та бойових машинах піхоти, у морі та на землі.

“Хтось б’ється в дорозі, в авто, вантажівках та поїздах. Б’ється за незалежність, доставляючи необхідне тим, хто на передовій. А хтось – у смартфоні або за комп’ютером. І теж б’ється за незалежність – збираючи кошти, щоб тим, хто в дорозі, було що везти тим, хто на передовій. Ми зустрічаємо цей день за різних обставин, умов і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою – збереження незалежності та перемоги України”, – заявив президент.

У ролику показали інсталяцію з дівчинкою, яка спостерігає моменти історії України та повномасштабної війни з Росією.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...