Новини    06 травня 2018 16:15

США ініціюють зміни у ветсертифікатах на імпорт в Україну


Представники ветеринарної служби Міністерства сільського господарства США ініціювала обговорення технічних коректив до ряду ветеринарних сертифікатів на імпорт в Україну певних видів товарів, зокрема, кормів для домашніх тварин, кормових добавок, м’яса птиці, технічного желатину (не для харчового застосування), а також молока і молочних продуктів. Про це йшлося під час зустрічі делегації зі Сполучених Штатів Америки та головою Держпродспоживслужби Володимиром Лапою, фахівцями департаменту безпечності харчових продуктів і ветеринарної медицини та управління міжнародного співробітництва.

В повідомленні додається, що питаня внесення змін до українських імпортних ветсертифікатів найближчим часом будуть прийняті відповідні рішення.

У свою чергу представники Держпродспоживслужби підняли питання щодо стану розгляду української заявки на експорт вітчизняного м’яса птиці, акредитація якого триває останні два роки.

«Американська сторона поінформувала, що технічні відомства США уже зробили технічну оцінку наданих українською стороною запитальника та матеріалів щодо можливостей експорту м’яса птиці до США та системи державного контролю та нагляду за безпечністю харчових продуктів», – йдеться у повідомленні.

Разом з цим представники американської ветеринарної служби повідомили про намір у короткостроковій перспективі здійснити верифікаційний візит до України щодо оцінки системи державного контролю виробництва м’яса птиці. Враховуючи той факт, що це буде перший візит компетентних відомств США до України, представники місії також здійснять оцінку Держпродспоживслужби та її територіальних органів, лабораторної системи, прикордонних пунктів тощо.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...