Новини / Рослинництво     01 травня 2019 11:56

Сорт томатів Strabena стає фаворитом у Нідерландах. Критерії – колір, смак і міцне кріплення на лозі

Виробники та фахівці з роздрібної торгівлі Нідерландів, зібравшись на форум  у Блайзвейку, поставили в центр уваги сорт томатів Strabena. Учасники ринку оцінили цей сорт завдяки трьом характеристикам: добрий смак, тривалий термін зберігання і насичений червоний колір.

Про це повідомляє HortiDaily.

Сорт томатів Strabena з вагою плодів 20–25 г розташувався на преміальній полиці, завдячуючи також міцному кріпленню на лозі, що зумовлює зменшення відходів під час збирання, упаковки та споживання. Ця характеристика забезпечує добрі можливості для поліпшення продажів.

Читайте: Від андердога до лідера: Вадим Кролевець розкриває складові успіху Ерідон

Помідори Strabena, які споживачі оцінили за поєднання солодкого і кислого смаку, можна продавати як на лозі, так і окремо.

Сьогоднішній ринок висуває зауваження щодо використання пластикових пакувальних матеріалів для томатів. Тож наразі спостерігається тенденція до зменшення використання пластику.

Завдяки міцному кріпленню плодів на лозі сорт томатів Strabena не потребує пластикової упаковки.

«Пластик служить для утримання помідорів, але цей томат не падає з винограду», – говорить Nico van Vliet, менеджер з торговельного партнерства компанії De Ruiter.

Landlord раніше повідомляв про те, що в нідерландському науково-дослідницькому центрі томат виноградного сорту Merlice вирощують при поєднанні LED і Son-T освітлення. У дослідному проекті поставили за мету до кінця 18-го тижня збору врожаю отримати понад 55 кг помідорів з квадратного метра.

Читайте також