Новини / Політика     26 вересня 2022 16:11

Сольський провів зустріч із міністром Чехії з сільського господарства Зденеком Некула

Під час розмови український міністр наголосив, що експортні шляхи української агропродукції через країни Європейського Союзу повинні стати постійними та основними

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський перебуває з робочим візитом у Брюсселі. 25 вересня міністр зустрівся з міністром Чеської Республіки з сільського господарства Зденеком Некула. Розмова була присвячена альтернативним шляхам експорту української агропродукції, повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Сольський зазначив, що завдяки ініціативі зернового коридору обсяги експорту української агропродукції збільшуються з кожним тижнем, проте існує нагальна потреба в збільшенні логістичних можливостей на кордоні з країнами Європейського Союзу та здешевленні вартості перевезення до європейських портів.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Під час розмови український міністр наголосив, що експортні шляхи української агропродукції через країни Європейського Союзу повинні стати постійними та основними. Міністр також зазначив, що Україна сподівається отримати підтримку від країн-партнерів, адже йдеться про продовольчу безпеку всього світу.

Нагадаємо, 22 вересня відбулась онлайн зустріч міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського з міністром сільського господарства Канади Марі-Клод Бібо та амбасадоркою України в Канаді Юлією Ковалів. Сольський подякував канадській стороні за підтримку України, зокрема щодо розв’язання проблеми дефіциту зерносховищ.

Раніше Денис Шмигаль заявив, що зокрема Німеччина може зіграти важливу роль у відновленні України. Зокрема йдеться про забезпечення логістики та роботи підприємств.

У Варшаві міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський зі своїм польським колегою, віце-прем’єр-міністром, міністром сільського господарства та розвитку сільських районів Генріком Ковальчиком підписали спільну заяву, яка зафіксувала результати переговорів сторін щодо визнання Україною регіоналізації території Польщі щодо африканської чуми свиней та, щонайважливіше, спрощення експорту Українських зернових.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також