Новини    21 березня 2018 08:28

Сніг у березні захистив озимі від нової хвилі холодів


У другій декаді березня на територію України повернулися морози (вночі до -15°С), але разом з тим опади у вигляді снігу пройшли майже по всій території країни. Станом на 17 березня висота снігового покриву в середньому по країні становила від 5 до 25 см, інформує УкрАгроКонсалт. Разом з цим, у першій декаді березня глибина промерзання ґрунту на більшій частині території країни становила від 19 до 38 см, в багатьох районах південних і південно-західних областей ґрунт був талий.

Згідно повідомленню, завдяки наявності снігового покриву, мінімальна температура на глибині залягання вузла кущіння озимої пшениці не знижувалася нижче 3-8°С морозу, що некритично для добре розвинених рослин. В цілому стан посівів озимих зернових культур оцінюється як добрий та задовільний.

«Деяке потепління в першій декаді березня дало можливість розпочати весняні польові роботи. Майже всі регіони ведуть підгодівлю озимих, яка вже проведена на площі +1768 тис. га, або 24% від прогнозу. Відзначимо, що в 2017 році на цей час було підживлено 4413 тис. га посівів або 63%», – додали в компанії.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...