Новини    20 березня 2018 13:32

Слідкувати за цінами на продукти відтепер можна онлайн


Онлайн-ресурс відстеження динаміки цін створило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

На сайті можна відстежити ціни на продукти харчування. Наразі, на порталі подана в динаміці вартість 23 основних соціальних продуктів. Також, з інструментів представлених на сайті, є інфляційний калькулятор, що дозволяє оцінити, як з часом змінювалися ціни в країні.

За допомогою онлайн конструктора можна підібрати продукти, з яких складається страва, обрати часовий проміжок, і програма покаже, як змінювалася ціна на кожен інгредієнт окремо і на всю страву в цілому.

Зазначається, що онлайн-сервіс автоматично збирає дані з відкритих джерел (Держстат, НБУ, Світовий банк, Євростат) та фіксує щоденну динаміку цін на товари за даними найбільших онлайн-супермаркетів. Інформація представлена також в регіональному розрізі по областям.

Динаміка цін на споживчому ринку в регіонах оновлюється кожні два тижні. Динаміка цін в онлайн-магазинах оновлюється щодня. Індекси споживчих цін актуалізуються кожного тижня.

Користувач може редагувати графік відповідно до своїх цілей та завантажувати його на свій комп’ютер. Також є можливість вбудувати окремі графіки в свій веб-сайт.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...