Новини / Кооперативи     27 грудня 2017 16:49

Скооперувалися: селяни об’єдналися заради квасолі


Дрібні агровиробники все частіше об’єднуються в кооперативи для спільної обробки землі та більш вигідного продажу своєї продукції. Так, в селі Підгірці, Львівської області зареєстровано новий сільськогосподарський кооператив «Стрийський Ясь», челни якого цього року зібрали понад 800 кг якісної квасолі. Про це йдеться в повідомленні Львівської обласної державної адміністрації.

Створення кооперативу стало результатом проекту «Підвищення інформованості та оцінка потенціалу валоризації високоякісних харчових продуктів у Львівській області», який відбувся за підтримки Посольства Франції в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Франції.

Саме завдяки проекту члени кооперативу змогли реалізувати квасолю за ціною вище в 2,5 рази ніж до об’єднання.

Сільський голова Підгірців Мар’ян Берник розповів, що спільно з Департаментом агропромислового розвитку Львівської області, що підтримує проект, обговорюється створення на базі кооперативу приміщень для зберігання врожаю. У подальших планах — реєстрація власної торгової марки квасолі «Яська».

«Львівська область має великий потенціал щодо розвитку традиційної продукції. Необхідно донести та пояснити виробникам важливість підтримки традиційних продуктів харчування для збільшення їх доданої вартості», ‒ підкреслює, в свою чергу, радник з питань сільського господарства посольства Франції в Україні Ніколя Перен.

У Підгірцях мешкає близько 900 жителів, які вирощували квасолю з діда-прадіда. У селі є такі особливості ландашафту, які сприяють саме культивуванню квасолі. Традиційно вирощується сорт «Яська», квасолини якого великі за розміром, та гарно смакують відвідувачам місцевих ресторанів та кафе.

Кооперативи        22 серпня 2019 10:13

Варять та продають сир: як працює перший студентський кооператив в Україні ВІДЕО

У селищі Немішаєве на Київщині заснували перший в країні студентський кооператив в агротехнічному коледжі. Тут одразу навчають заробляти гроші: майбутні фермери варять сир та продають його.

Про цікавий досвід «Немішаївського агротехнічного коледжу» розповідає в сюжеті UATV.

Студентський кооператив зареєстрували в травні 2019 року. Пішли в кооперацію студенти, які хотіли виробляти продукцію та отримувати за неї гроші. Директор агротехнічного коледжу Володимир Альохін вважає, що практика допоможе студентам у майбутньому створити свій виробничий або переробний кооператив і продавати продукцію.

– Ми створили лабораторію, у якій вчимо студентів виготовляти продукцію з молока, і вони вже вміють це робити, – розповів Володимир Альохін.

Студенти виготовляють лише натуральну продукцію без консервантів. Майбутні фермери напрацювали технологію виробництва чотирьох видів сиру: з паприкою, шафраном, італійськими травами, а також сир «Любительский». Один із сирів, який опановують назвали «Студентським», і його представили на фестивалі крафтового сиру.

– Це вигідна професія – ти завжди будеш із копійкою, адже люди ніколи не відмовляться від їжі. Кооператив – це маленька підготовка до великого життя, – каже про досвід сироваріння студентка коледжу Діана Гонтарук.

Молоко теж своє: при коледжі є ферма, де 75 дійних корів та ще 170 телят та бичків, за якими доглядають студенти.

Досвід кооперативу в навчальному закладі запозичили у німецької школи Дойла, де добре працює дуальна форма навчання: тобто навчання й виробництво об’єднані. Подібний досвід поєднання теорії з практикою уже є й в Литві – із закладами цієї країни теж співпрацює Немішаївський коледж.

Читайте: Як вирішити проблему зі збутом продукції: садівники Херсонщини об’єдналися в кооператив

Директор коледжу в майбутньому сподівається на гранти і планує розширити досвід студентської кооперації не лише на виробництво сиру. Наразі коледж випускає близько 500 студентів на рік, дуже важливо дати їм поштовх до відкриття власної справи.

Як повідомляв раніше Landlord, 33 львівських фермери об’єдналися в кооператив задля розвитку бізнесу.

Поділися

Садівництво        17 липня 2019 15:02

Вінниччина втратила інтерес до вирощування малини – виробники пояснюють чому

Ще кілька років тому на вирощування малини переходило багато підприємств Вінницької області. Але після того як у 2018 році більшість із них почали фіксувати збитки, ягідний бум поступово згасає. Виграють лише ті фермери, які створили кооперативи з морозильним обладнанням.

Про це повідомляє Seeds.

Кілька років тому малину з Вінниччини почали експортувати в країни ЄС, де закупівельні ціни були набагато вищими (2 євро за 1 кг), тож фермери могли отримати на вирощуванні цієї ягоди значні прибутки. У зв’язку з цим багато дрібних виробників закладали малинові плантації замість овочів.

Проте у 2018 р. більшість фермерів почали підраховувати збитки: продати малину вдавалося не дорожче як 12 грн за 1 кг. Бізнес для більшості став невигідним, і від нього стали відмовлятися.

Читайте: Як Андрій Багрій об’єднав фермерів для вирощування фруктово-ягідної продукції

Олександр Дусанюк, генеральний директор українсько-голландського підприємства, яке займається вирощуванням троянд, ягідних культур і плодових дерев, розповів, що у 2015 році в Європі був неврожай на малину, і в українських виробників з’явився шанс вигідно збувати свою продукцію європейським переробникам.

За словами підприємця, фермери почали швидко шукати посадковий матеріал, і часто купували неякісний:

«Щоб заощадити, купували дешевше. Не з розсадників. Ось через 3–4 роки маємо піковий урожай, але ягода дрібна, неякісна. І таких дуже-дуже багато. А переробник просто користується моментом, і каже: можу вам дати тільки по 12 гривень за кілограм».

Олександр Дусанюк відзначає, що у фермерів немає бажання продовжувати займатися вирощуванням малини, адже попередні розрахунки були зовсім інші.

Крім значно нижчої, ніж очікувалося, ціни, негативним чинником є велика пропозиція ягоди на ринку, оскільки багато селян також засадили малиною свої ділянки:

«Уявімо собі, село 100 км від обласного центру, і все село свого часу засадило городи малиною замість картоплі. У кожного 50 соток малини. І це їх вже єдиний шлях заробити гроші. Тому овочів не залишилося, худоби також. У людей вибір – віддавати за що дають, або взагалі не збирати».

За словами Олександра Дусанюка, в цій ситуації виграють ті фермери, які  об’єдналися  в кооперативи і закупили морозильне обладнання. Завдяки цьому вони можуть продавати ягоди за вищою ціною.

Landlord раніше повідомляв про те, що ціни на малину розчарували українських ягідників: на заморожування закуповують по 15 грн/кг.

Поділися

Кооперативи        01 липня 2019 11:11

Фермерський кооператив на Дніпропетровщині реалізує 200 т ягід за сезон ВІДЕО

На Дніпропетровщині 12 фермерів створили ягідний кооператив. Загалом вони обробляють понад 30 га землі, вирощують суницю садову, літню та ремонтантну малину. За сезон збирають до 200 т продукції, реалізують її по всій Україні – як на ринку, так і в супермаркетах.

Про це повідомляє Факти ICTV.

Кооператив було створено 2 роки тому, і за цей час фермери вже відчули вагомі переваги об’єднання: вони заощаджують 15% на спільних покупках, а головне – значно розширили ринки збуту.

«Купуємо разом обладнання, крапельний полив, засоби захисту, добрива. На більших партіях завжди буде нижча ціна. До створення кооперативу нашим клієнтом був лише свіжий ринок, так званий базар. Створивши кооператив, ми отримали можливість укладати договори з мережами»,  – розповідає голова кооперативу Андрій Оселедець.

Об’єднання ягідників робить важливий внесок у розвиток своєї території, забезпечуючи селян роботою. У сезон з травня до жовтня працівникам тут платять до 12 тис. грн у місяць, таким чином заохочують людей працювати в селі, а не виїжджати на заробітки за кордон.

ЧитайтеНеймовірне агро: фермери Бангладеш вирощують овочі посеред пустелі

Фермери планують розширювати виробництво. Як експеримент тут уже вирощують ожину, лохину, чорну смородину та плодово-ягідні дерева.

Учасники кооперативу вважають, що таке об’єднання – це найвигідніша модель в агробізнесі. Приєднатися до них можуть усі охочі сільгоспвиробники. Головна умова – обробляти не менше 1,5 га землі й вирощувати ягідну продукцію.

Landlord раніше повідомляв про те, що на Херсонщині 15 виробників об’єдналися в кооператив, щоб вирішити проблему зі збутом продукції. Тепер вони спільно формують великі партії для продажу великому трейдеру.

Поділися

Кооперативи        06 червня 2019 13:14

Прибуток на равликах: як знайти нішу маленькому сільгоспкооперативу

Співзасновники кооперативу «Родинний добробут» зробили акцент на органічній продукції та їстівних равликах, на яких є попит у Європі. Вибирали напрямки, де ще не розвинена конкуренція, але вже є попит.

Про те, що лежить в основі кооперації, як збувати продукцію та знайти свою нішу, розповів в ефірі радіо Agro FM Антон Дундій, співзасновник кооперативу «Родинний добробут» ( Київська область, Фастівський район, село Великі Гуляки).

Орієнтир – на нішеві продукти

Наразі «Родинний добробут» об’єднує близько 50 людей. Антон Дундій підкреслює, що кооператив об’єднує однодумців та їхні компетенції, і спільні зусилля допомагають досягати успіху, і в цьому сенс кооперативу.

– Кооперація – це чесне об’єднання людей, коли кожен вносить якусь частку і відповідно до цієї частки отримує чи то дохід, чи то продукцію, – так він визначає сенс об’єднання.

Створили кооператив «Родинний добробут» у 2015 році. Основний проект – тепличний напрямок (овочі, зелень, салати). Від початку орієнтувалися на нішеві продукти, де ще не була розвинена конкуренція: виробляють лише органічну продукцію, без застосування пестицидів, хімічних добрив. На цьому будують і маркетингову політику. Знайти свою нішу та своїх клієнтів – напевне, в цьому й є секрет успіху маленького кооперативу.

Антон Дундій підкреслює, що до кооперативу можна прийти зі своєю ідеєю, й він допоможе з ресурсами, збутом.

– Але й інші можуть долучитися зі своїм напрямком, запропонувати ідею, – каже він.

Окремий напрямок у «Родинному добробуті» – це вирощування їстівних равликів, і тут головний ринок – експорт до країн Європи, хоча всередині країни теж уже виявляють інтерес до цієї продукції, каже Антон Дундій. Клієнтів за кордоном шукає сам «кооператив у коопераптиві», який займається равликами.

– Конкуренція маленька, попит великий. Ринок стрімко розвивається, – каже про сегменти роботи кооперативу його співзасновник.

Читайте: Сімейні фермерські господарства виробляють 80% продовольства у світі. 8 промовистих фактів від ФАО

Органічний сертифікат за спрощеною процедурою

Кооперативу вдалося отримати сертифікат на органічну продукцію за прискореною процедурою сертифікації. Це дозволяється, коли є докази, що 10 років на території, яку використовує виробник, нічого не вирощувалося. Оскільки землі, де зараз господарює «Родинний добробут», не використовувалися 20 років, кооператив пройшов процедуру сертифікації за півроку. Хоча, зазвичай, на цей процес йде 3 роки, розповів Антон Дундій.

Замість базару – передплата на овочі

«Родинний добробут» – кооператив невеликий. Може стабільно нагодувати овочами близько 300 клієнтів.

Зараз в роботі близько  3 тис. кв. м теплиць та три гектари відкритого ґрунту, але найближчим часом планують збільшити ці обсяги втричі.

Як розповів Антон Дундій, агропродукція продається завдяки Facebook та «сарафанному радіо» – більшість клієнтів приходить за рекомендаціями своїх знайомих.

«Родинний добробут» продає продукцію, у тому числі, й за передплатою.

– Можна зробити передплату – і отримувати продукцію  доставкою додому. Продукція в кошику може змінюватися залежно від сезону, – каже співрозмовник Agro FM.

– Ми хочемо бути замінником походів у магазин чи на базар за овочами та зеленню,- продовжує він.

«Родинний добробут» планує розвивати й інші напрямки органічної продукції, зокрема, сир та хліб.

Раніше Landlord у спецпроекті розповідав про успіх сімейного фермерського господарства в Польщі.

Поділися

Кооперативи-спецпроекти        15 травня 2019 10:02

Як створити кооператив: покрокова інструкція

Фермерські кооперативи мають стати новим етапом розвитку вітчизняного агросектору, що значно допоможе аграріям не тільки виробляти якісну продукцію, на вигідних умовах працювати із компаніями-виробниками ЗЗР та фінансовими інстанціями, але й відкривати нові ринки збуту. Редакція Landlord підготувала покрокову схему створення сільськогосподарського кооперативу.

Зокрема, керівник напряму розвитку аграрних ринків проекту USAID «Агросільрозвиток» Микола Гриценко виділив 7 позицій створення фермерського кооперативу:

1) Збори засновників

Для початку процедури створення кооперативу як юридичної особи необхідні ініціатори. Ключова законодавча вимога — рішення про створення кооперативу повинно бути прийняте на добровільних засадах на установчих зборах, що оформлюється протоколом.

2)  Формування членів кооперативу

Чисельність членів кооперативу не може бути меншою ніж три особи (!). При створенні кооперативу складається список його членів та асоційованих членів, що затверджується загальними зборами. Членами сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу можуть бути лише виробники сільгосппродукції.

3) Розробка стратегії

Коли група однодумців зібрана, час розробити стратегію, певний бізнес-план. Тут враховується, чим буде займатися кооператив, які ресурси для цього потрібні. Саме цей етап буде показовим, адже учасники кооперативу зможуть перевірити, чи справді їх ідея буде життєздатною та ефективною. Якщо на цьому етапі не виникає негараздів, можна переходити далі.

Читайте: Вигідні ціни та міжнародні ринки: 5 переваг створення кооперативів

4)  Формування статуту

Саме статут регулює внутрішню діяльність кооперативу. У цьому документі обов’язково прописуються такі аспекти, як найменування кооперативу, мета створення, склад засновників, умови, порядок вступу та виходу з кооперативу. Важливо звернути увагу на порядок скликання загальних зборів кооперативу, а також порядок закриття об’єднання.

5) Реєстрація кооперативу

Державна реєстрація кооперативу проводиться відповідно до вимог Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

6) Підбір кадрів

Для ефективної діяльності кооперативу необхідно зібрати не тільки групу однодумців, а й підібрати професійні кадри, які зможуть забезпечувати операційну діяльність кооперативу. Не виключено, що певний час працівників необхідно буде навчати.

7) Організація господарської діяльності

Наскільки ефективно буде побудована робота на цьому етапі, настільки успішним і буде кооператив. Цей етап полягає у формуванні матеріально-технічної бази кооперативу, його оборотних ресурсів і блоку взаємовідносин кооперативу та його членів.

Також радник Національної асоціації сільськогосподарських виконавчих служб України Роман Корнієць відзначив, що фермер має бути зацікавлений у створенні сільськогосподарьского кооперативу і чітко розуміти, що дана ініціатива не є засобом задля отримання прибутку.

«Фермер має розуміти: кооператив — це не засіб для інвестування власних коштів задля отримання прибутку, дивідендів. Це більше про те, коли вдало інвестуєш — отримуєш якісні послуги. Кооперативи не завжди інвестиційно привабливі, тому навіть у законодавстві існують певні обмеження щодо залучення зовнішніх запозичень, інвестицій для кооперації».

Нагадаємо, в спецпроекті “Як створити кооператив?” кожен може ознайомитися із принципами побудови, перевагами та ризиками, які можуть виникнути при створенні кооперативу.

Поділися
Показати ще