Новини / Садівництво     18 лютого 2019 12:39

Скільки Європа споживає полуниці та де її купують

Споживання полуниці в Європі оцінюють приблизно в 1,3 млн т, і її загальне виробництво європейськими фермерськими господарствами (1,2 млн т) мало б забезпечити потреби споживача. Проте запит на сорти із кращим смаком створює можливості для імпорту з інших країн.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

У трійку лідерів за рівнем споживання полуниці на душу населення (3 кг в рік) увійшли Італія, Німеччина і Великобританія.

ЧитайтеWindows для фермерів: у Франції створили платформу для повного контролю агропроцесів

Найбільшими імпортерами полуниці є Німеччина і Франція. При цьому із країн, що розвиваються, найбільше полуниці ввозять до Іспанії, Бельгії, Німеччини і Франції (від 4000 до 14 000 т).

Ключові постачальники полуниці в Європу:

  • Єгипет (в основному поставляє в Нідерланди, Німеччину і Бельгію);
  • Марокко (в Іспанію та Францію);
  • Туреччина (в Румунію);
  • Йорданія (в Нідерланди і Великобританію);
  • Албанія (в Італію);
  • Перу (в Іспанію).

Останнім часом у Європі зростає попит на органічні ягоди. Основні потужності з вироблення органічної полуниці зосереджені в Польщі, Іспанії та Німеччині.

Експерти відзначають, що органічна полуниця може бути цікавою нішею, особливо для малих підприємств. Проте ця продукція має обмежений термін зберігання, а отже логістичні процеси щодо неї мають бути надзвичайно ефективними.

Landlord раніше повідомляв про те, чи справді органічне землеробство таке корисне для навколишнього середовища, як вважається, і чи не криється у прагненні зменшити вплив вплив на природу міна сповільненої дії?

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також