Новини / Кейси     28 квітня 2020 09:13

Шотландці на Львівщині запускають виробництво біоупаковки з крохмалю

На Львіщині група шотландських інвесторів запускає виробництво біоупаковки з картопляного крохмалю. За словами керівника управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис, проект реалізує ТОВ "Централ Плейнс Груп Україна".

У селі Великосілки Кам’янка-Бузького району, що на Львівщині, компанія-інвестор має дві будівлі та 177 земельних ділянок.

Також Матис відзначив, що наразі компанія починає вирощування сировини й монтаж обладнання на об’єкті, який придбала для реконструкції. До кінця року завод має запрацювати наповну.

За даними YouControl, ТзОВ “Централ Плейнс Груп Україна” зареєстроване 25 жовтня 2019 року. Керівником підприємства є Володимир Шегда, який також зазначений керівником інших сільськогосподарських підприємств у Кам’янка-Бузькому районі, серед засновників яких також є британський бізнес.

Читайте: До 3 т/га: чому в Україні вигідно вирощувати валер’яну

Серед КВЕДів ТзОВ “Централ Плейнс Груп Україна” зазначені вирощування овочів, зернових, бобових та олійних культур, а також їх переробка. Окрім основного, ідеться про ще 16 КВЕДів, що стосуються сільського господарства.

Джерело: tvoemisto.tv

Раніше Landlord розповідав про те, як на Львівщині працює одне з найпотужніших підприємств з вирощування печериць.

Читайте також