Новини / Технології     12 листопада 2019 16:21

Шоколад з коноплями: сімейна компанія виготовляє здорову їжу ФОТО

Шоколад, що містить стевію та коноплі, створили в компанії LaciLact. Над розробленням продукту, який сприятливо впливає на стан здоров’я людини, працювала команда з України, Великої Британії, Китаю.

Про це повідомляє Seeds.

Сімейну компанію LaciLact заснували Костянтин Писаренко та Олеся Соломіна. Компанія перебуває в постійному пошуку нових ідей, покликаних поліпшувати якість життя людей. Зокрема LaciLact виготовляє корисні та безпечні солодощі.

Читайте: 12 тонн з гектара: чому вигідно вирощувати спаржу

Підприємці розповідають, що розробляти шоколад з коноплями, який нині випускається під брендом Legal, вони почали три роки тому. Аби підвищити авторитетність результатів своїх досліджень, Костянтин та Олеся відкрили компанію у Великій Британії, щоб всі документи проводити через неї.

«На жаль, але Україні не довіряють на світовому ринку. Українським дослідженням», – пояснює Олеся Соломіна.

Над розробленням продукту працювала команда з України, Великої Британії, Китаю. Півтора року витратили тільки на пошук підсолоджувачів, ще півтора року пішло на те, щоб зробити шоколад, який за всіма хімічними показниками відповідатиме шоколаду на білому кристалічному цукру.

«Ми зробили шоколад, в основу якого заклали кілька підсолоджувачів, зокрема лактулозу і стевію. Таким чином, ми отримали продукт, який стабілізує рівень цукру в крові навіть у людей із цукровим діабетом, стабілізує кров’яний тиск і виводить токсини», – розповідає засновник LaciLact.

Екстракт насіння конопель став тим інгредієнтом, який поліпшив базову формулу продукту. Також компанія виготовляє білий шоколад з дегідрованим буряком, а ще – з хлорелою.

Виробляють такий шоколад в Україні. На сьогодні LaciLact за допомогою цього та інших видів бізнесу створила 400 робочих місць по всій країні. Шоколад Legal продається поки що лише в аптеках, наразі компанія шукає вихід на торгові мережі.

Landlord раніше повідомляв про те, що українські виробники стевії бачать у цій нішевій культурі значні перспективи і створюють свою асоціацію.

Читайте також