Новини / Думки     13 вересня 2019 22:34

Шок: 8% учасників фуд-саміту в Стокгольмі заявили, що готові їсти людське м’ясо

Професор Стокгольмської школи економіки на шведському фуд-саміті запропонував вивчити можливість вживання в їжу людського м’яса. Доцільність своєї пропозиції він пояснив тим, що через глобальні зміни клімату населенню Землі в майбутньому бракуватиме джерел продовольства.

Про це повідомляє НВ.

На фуд-саміті в Стокгольмі професор Магнус Содерлунд виступив із презентацією, в якій стверджував, що в майбутньому ми маємо втілити ідею поїдання людської плоті. Він розцінює табу проти цього як консервативне і вважає, що упередження людей можна подолати, переконавши їх просто спробувати це м’ясо.

Читайте: Світ без голоду: що можуть зробити фермери – ФАО

Тему було винесено на панельну дискусію: «Чи можете ви уявити себе таким, що вживає людську плоть?»

За словами Содерлунда, 8% учасників фуд-саміту заявили, що вони готові спробувати людське м’ясо. Щодо своєї особистої готовності до таких дій професор відзначив, що відчуває певну нерішучість, проте він не надто консервативний і готовий принаймні спробувати людське м’ясо.

Landlord раніше повідомляв про те, що щороку на Фарерських островах, що належать Данії, відбувається масове вбивство дельфінів: близько 800 китоподібних фарерці вбивають за рік заради розваги і вживання в їжу їхнього м’яса. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також