Агролайф    31 серпня 2019 15:02

Жорстоке вбивство 100 дельфінів: французький фотограф став свідком варварських традицій фарерців

Щороку на Фарерських островах, що належать Данії, відбувається масове вбивство дельфінів: близько 800 китоподібних фарерці вбивають за рік заради розваги. Французький фотограф Hugo Clement зняв це криваве видовище в надії показати його світові та зупинити жорстокість у майбутньому.

Фото і відео Hugo Clement виклав на своїй сторінці в Instagram.

Hugo Clement написав, що, знімаючи події на Фарерських островах, які розташовані у Північній Атлантиці і є автономною провінцією Данії, він пережив один із найскладніших моментів свого професійного життя: став свідком вбивства близько 100 дельфінів.

Ці ультрасоціальні та дуже ніжні тварини захищені Бернською конвенцією про дику природу. Проте фарерці їдять м’ясо дельфінів і відстоюють традицію під назвою Grindadrap, яка дозволила їхнім предкам виживати в дикій природі. Сьогодні супермаркети Фарерських островів заповнені різноманітною їжею, населенню нічого не бракує, але полювання на дельфінів однак зберігається.

Читайте: Остерігайтесь Графа: як запорізький фермер влетів на 4 млн грн

«Будь ласка, поділіться цією важливою публікацією та допоможіть світові побачити, що відбувається тут, – пише Hugo Clement. – Як тільки ми розповсюдимо цю інформацію і буде достатньо громадського відгуку, тоді ці варварські традиції припиняться раз і назавжди. Будь ласка, поділіться цією публікацією зі своїми підписниками, позначте людей, знаменитостей та ЗМІ, яким це потрібно побачити, щоб зупинити цю жорстокість у майбутньому!»

Landlord раніше повідомляв про те, що поліція врятувала тварин, яких змушували позувати туристам для селфі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...