Новини    27 червня 2022 19:53

Щомісяця експорт зерна через західні кордони збільшується на 50% – Кубраков

Задля вирішення глобальної продовольчої кризи, яку спровокувала росія блокуванням портів, щомісяця нарощуються обсяги експорту зерна.

В умовах блокади українських морських портів Міністерство інфраструктури щоденно працює над переорієнтацією логістики на суходіл, зокрема на західні кордони України з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Молдовою. Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури.

Як повідомив міністр інфраструктури Александр Кубраков, задля вирішення глобальної продовольчої кризи, яку спровокувала росія блокуванням портів, щомісяця нарощуються обсяги експорту зерна на 50%.

“Ми робимо все від себе можливе і динаміка зараз дуже позитивна. Кожного місяця ми ростемо в обсягах експорту зерна через західні кордони майже на 50%. Якщо б не було того факту, що урожай попереднього року необхідно терміново експортувати, то ми могли через декілька місяців вийти на нормальний середньомісячний обсяг, який ми мали раніше за допомогою портів” – прокоментував міністр.

Нагадаємо, уряд Німеччини закликає розглянути варіанти постійних альтернативних маршрутів вивезення зерна з України та не зупинятися на створенні тимчасових.

Росіяни вже крадуть новий врожай на тимчасово окупованих територіях.

Державний секретар Міністерства транспорту та будівництва Словацької Республіки Ярослав Кметь запропонував створити транспортний коридор з України залізницею до річкового порту в Братиславі й далі Дунаєм до румунського чорноморського порту Констанца.

Landlord раніше повідомляв, аграрії звернулися до уряду з пропозиціями щодо збільшення експорту агропродукції залізницею.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...