Новини / Ринок землі     28 грудня 2019 16:13

Ще тисячі правок і шість законопроектів – Микола Сольський про запуск ринку землі

Ухвалили лише один проєкт закону із семи. Голова аграрного комітету Верховної Ради Микола Сольський розповів, скільки ще роботи належить виконати парламентарям, аби ринок землі в Україні запрацював.

Про це повідомляє УНН.

Аграрний комітет ухвалив сьогодні лише один законопроєкт. А загалом їх сім. Про це в кулуарах Ради повідомив голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський.

Щодо ринку землі у Верховній Раді є сім законопроектів, до яких надійшли тисячі поправок. Комітет з аграрної та земельної політики розглянув і рекомендував до другого читання лише один законопроект.

Читайте: За відмову від паїв українцям хочуть запропонувати гроші

“У нас всього планується сім законопроектів – це те, що я бачив (щодо ринку землі – ред.). Чотири вже прийняті у першому читанні.

Один з них тільки пройшов комітет і рекомендований до другого читання, там були оці тисячі правок, навколо яких було багато дискусій останнім часом.

До всіх наступних правок також дуже багато. Секретаріат зараз працює над узагальненням, там десь сотні, а десь тисячі”, – сказав Микола Сольський.

Landlord раніше повідомляв, що сьогодні Аграрний комітет проголосував за ринок землі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також