Новини / Рослинництво     02 грудня 2019 16:59

Сезон баштанних розпочато: як у Китаї вирощують дині в теплицях ФОТО

На цей момент більшість виробників дині в Китаї зайшли в період міжсезоння, проте господарства, розташовані в Хайнані, якраз збирають урожай: тут вирощують баштанні у високотехнологічних теплицях.

Про це повідомляє HortiDaily.

Компанія Hainan Lefeng Ecological Development Co., Ltd. поставляє на ринок різні сорти динь, і попит на них величезний.

«Цього року наш виробничий сезон розпочався приблизно на півмісяця раніше, ніж минулого року. Це тому, що китайський Новий рік цього року приходить раніше, тому ми почали рано отримувати замовлення. Ми почали збирати врожай у листопаді і закінчимо в грудні», – пояснив фермер із Хайнані Чжан Декін.

Читайте: 150 сортів цитрусових: екзотичний сад у Запоріжжі ВІДЕО

За його словами, умови цього року були дуже сприятливими, тож і якість трохи вища, ніж торік: більше сонячних днів забезпечило значний вміст цукру в баштанних. Продукція з теплиць Хайнані постачається в основному до великих міст, таких як Шанхай, Гуанчжоу та Пекін.

«Ми зосереджені на динях преміум-класу. Загалом оптові ціни на нашу продукцію становлять від 3,5 до 5 юанів за пів кілограма, а роздрібні – від 9,9 до 14,99 юанів, залежно від сорту. Ці ціни вищі, ніж минулого року, оскільки ми відмовилися від дешевих сортів», – розповідає Чжан Декін.

Компанія Hainan Lefeng Ecological Development Co., Ltd. наразі вивчає європейський ринок і планує урізноманітнити пропозицію на ринку баштанних культур в Європі та постачати високоякісні дині європейським споживачам.

Landlord раніше повідомляв про те, як вирощують та споживають китайські гарбузи з теплиць.

Читайте також