Новини / Ринок землі     31 жовтня 2019 12:39

Середні фермері зацікавлені в обмеженнях у ринку землі – Олексій Мушак

Коментуючи акцію протесту фермерів проти запуску ринку землі, що відбулася 30 жовтня під Верховною Радою, радник прем'єр-міністра України з економічних питань Олексій Мушак заявив, що на подібних мітингах протестувальники борються за ринок землі «під себе».

Про це повідомляє Укрінформ.

За словами Олексія Мушака, ті аграрії, які зараз протестують проти земельної реформи, в непублічних розмовах підкреслюють, що вони підтримають ринок землі, якщо той буде створений за правилами, вигідними їм. До умов відносять обмежене коло покупців і невисоку першопочаткову ціну на сільгоспугіддя.

Читайте: Милованов закликав фермерів подавати заявки на держпідтримку до 5 грудня

Олексій Мушак стверджує, що від запуску ринку сільгоспземлі з обмеженнями виграють ті учасники ринку, які зараз мають гроші. На його думку, це – середні фермери.

«Гроші є у так званих середніх фермерів, які від 10 до 30 тис. га обробляють. Це смішно виглядає, але коли вони блокують траси тракторами John Deere, кожен з яких коштує по 250 тис. доларів, то дивно звучить, що в них немає грошей. Гроші в них є. Вони про це непублічно кажуть, і вони насправді зацікавлені в тому, щоб ринок був з обмеженнями», – підкреслив Олексій Мушак.

Landlord раніше повідомляв про те, що за результатами опитування групи Рейтинг, 53% українців виступають проти скасування земельного мораторію. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також