Новини / Політика     31 жовтня 2019 11:54

Милованов закликав фермерів подавати заявки на держпідтримку до 5 грудня

Засідання комісії з розподілу державних дотацій відбудеться в грудні, і наразі в Мінекономрозвитку очікують на подання заявок від аграріїв, оскільки в резерві бюджетних коштів, передбачених на відшкодування витрат фермерів, ще залишилося 150 млн грн.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

Цю інформацію Тимофій Милованов надав у відповідь на критику позиції уряду щодо зволікання з виплатою держкомпенсацій, яка прозвучала від голови Асоціації тваринників України Ірини Паламар.

Читайте: Що відбувається із сільгоспземлею на сході України – Тимофій Милованов

Ірини Паламар наголошувала, що аграрії майже рік чекають на відшкодування коштів із держпідтримки, бо комісія з розподілу державних дотацій ще з вересня не може зібратися – в ній бракує кворуму.

«Дійсно, у вересні не було кворуму комісії через призначення нового уряду. Наступне планове засідання комісії в грудні. Подавайте заявки до 5 грудня», – відповів міністр.

На сьогодні подано заявок від аграріїв на виплату держдотацій на суму приблизно 350 млн грн, а всього в бюджеті заплановано на ці витрати 500 млн грн.

 «Тобто є ще резерв у 150 млн грн. Чекаємо на заявки», – підкреслив Тимофій Милованов.

Landlord раніше повідомляв про те, що через затримку з виплатою агродотаційІрина Паламар запропонувала Тарасові Висоцькому написати заяву на звільнення.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також