Новини / Ринок землі     05 березня 2020 14:58

Ринок землі гальмує застаріла модель Запорожця – Юрій Косюк

У затягуванні старту земельної реформи винні політики-популісти, які заробляють собі рейтинг, лякаючи українців ринком землі. Засновник МХП Юрій Косюк порівняв таких політиків із «застарілою моделлю «Запорожця».

Думками щодо відкриття ринку землі власник агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» поділився під час публічних дебатів, організованих «Українським інститутом майбутнього».

«Популістам останні 20 років заважають олігархи: то вони були проти продажу, бо хотіли дешево орендувати землю. Тепер популістам добре, бо олігархи хочуть все скупити. У них не залишилося більше аргументів, бо кількість їхніх симпатиків абсолютно критична і катастрофічно падає. Одних популістів уже відправили у помийну яму, а інші стоять прямо перед краєм прірви, куди вони мають полетіти», – висловився під час дебатів Юрій Косюк.

Він каже, що залякування українців ринком землі, на якому все скуплять «страшні олігархи чи іноземці» – це останній аргумент, який лишився в популістів.

Юрій Косюк підкреслив, що  зараз іноземці, великі холдинги та фермери спільно працюють на українській землі та добре ладнають між собою. При цьому великий бізнес (у тому числі й МХП) дає робочі місця на селі та сприяє розвитку територіальних громад. Відтак, як наголосив він, українцям слід забути про «земельні страхи», культивовані політиками-депутатами. І наголосив на тому, що власники сільгоспземель повинні мати право вільно розпоряджатися ними: продавати та купувати їх.

Читайте: Алкоголь повинен бути – Юрій Косюк про бар з барменами в офісі МХП

Косюк назвав політиків, які заробляють рейтинг на критиці земельної реформи, «відпрацьованим давнім матеріалом, застарілою моделлю «Запорожця» та закликав їх піти геть.

Як повідомляв раніше Landlord, Юрій Косюк пішов на ICTV, де вестиме реаліті-шоу.

Джерело: публічні дебати «Відкриття ринку землі суперечить інтересам України»

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також