Новини    07 вересня 2022 21:18

Російську набережну в порту Щецин перейменували на Українську

Після Другої світової війни ця частина порту найдовше залишалася під радянською владою. Передали його Польщі разом зі складом №7 лише у січні 1955 року

Російська набережна Щецинського порту у Польщі змінить назву на Українську. Відповідну постанову ухвалила адміністрація морських портів Щецин і Свіноуйсьце, а потім міська рада Щецина, пише ЦТС.

Довжина набережної становить близько 350 м. Тут розміщений залізобетонний склад №7, який (з автодорогами і залізницею) було здано в експлуатацію в 1929 році. Ці об’єкти є частиною безмитної зони. Після Другої світової війни ця частина порту найдовше залишалася під радянською владою. Передали його Польщі разом зі складом №7 лише у січні 1955 року.

Це вже не перша зміна назви цієї частини порту. Спочатку набережна називалася Пруська. Потім, після Другої світової війни, протягом усього періоду ПНР – Радянською.

Постанова про зміну назви набережної набуде чинності через 14 днів з моменту її оголошення в Офіційному віснику Західнопоморського воєводства.

Нагадаємо, країнам Близького Сходу, таким як Єгипет, Ємен і Ліван, котрі покладаються на Україну для більшості свого імпорту пшениці, загрожує “катастрофа за катастрофою”.

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради Безпеки ООН порівняв путіна зі сталіним, бо той використовує продовольство як зброю проти України.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...