Новини / Елеватори     20 червня 2022 18:04

У Чернігові ІМК завершує відновлення своїх елеватора після російських обстрілів

За період окупації Чернігівської області в елеватор влучили 46 ворожих боєприпасів.

Елеватори компанії ІМК уже скоро прийматимуть зерно нового врожаю. Компанія завершує ремонт елеватора “Млибор” та підготовку підприємств до нового зернового сезону. За період окупації Чернігівської області в елеватор влучили 46 ворожих снарядів. Про це повідомляє пресслужба ІМК у Facebook.

“Коли ворог відступив, ми взялися за ремонтні роботи: відновлення залізо-бетонних конструкцій, засклення, відновлення покрівлі складу після займання, ремонт газопроводів, теплопроводів, сушарок тощо. Усе робили власними силами — і сьогодні роботи на фінішній прямій”, — зазначив головний технічний керівник ІМК Андрій Гавриленко.

Капітальний ремонт покрівель і елеваторних місткостей також провели й на елеваторі “Бурат” Полтавського кластера ІМК.

Окрім цього в компанії прокоментували ймовірний дефіцит елеваторних потужностей.

“Через те, що росія блокує можливість відвантаження зерна в портах, на елеваторах є значні залишки продукції. Для нового врожаю ранніх зернових місткостей у нас вистачить, а пізні, якщо ситуація не зміниться, будемо закладати в рукави. Крім того, ми проводимо відновлювальні роботи на тих складах у селах, якими раніше не користувалися”, — наголосив Гавриленко.

Читайте також: Чому інвестувати в елеватори – це вигідно: 3 головні переваги

За його словами, з невідвантаженим зерном, яке досі знаходиться на елеваторах, необхідно проводити технологічні роботи, щоб підтримувати його якість. На “Млиборі” довелося просто рятувати продукцію: через пошкодження будівлі зерно затекло та розсипалося навколо елеватора через пробоїни від снарядів, але зусилля колективу не були марними.

Довідка. ІМК — інтегрована сільськогосподарська компанія, яка спеціалізується на вирощуванні зернових, олійних культур, а також виробництві молока. Земельний банк — 120 тис. га.
Регіони діяльності: Полтавська, Чернігівська, Сумська області. Засновано колишнім власником холдингу «Клуб Сиру» Олександром Петровим. Генеральний директор — Алекс Ліссітса.

Нагадаємо, українська компанія “Лубнимаш” продовжує активно працювати попри війну в Україні. Зараз ведуться монтажні роботи у Тернопільській та Полтавській областях, передає Elevatorist.

Раніше Landlord повідомляв, що на Чернігівщині будують елеваторний комплекс.

З початку року компанія GRECO group, котра виготовляє автоматичні твердопаливні системи, підписала 72 нових контракти на поставку нового обладнання. Про це повідомляє пресслужба компанії у Facebook.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також