Новини    09 грудня 2020 17:01

Роман Лещенко виступив з заявою по факту хабарництва у держгеокадастрі

Хабар у $170 тис йому пропонували посадовці відомства у Хмельницькій області за дерибан державних земель

Роман Лещенко, голова держгеокадастру Україи, на своєму Telegram каналі виступив з заявою з приводу факту затримки співробітниками правоохоронних органів посадовця відомства.  Як вже повідомлялось, сьогодні співробітниками НАБУ, СБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) біло затримано двох осіб, які кількома траншами надали $52 тис хабара голові державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Передбачалося, що загальна сума неправомірної вигоди, що призначалася за видачу наказів про виділення земельних ділянок підставним особам, становитиме $170 тис.

Як пояснив Роман Лещенко, спільно з НАБУ, ДБР та СБУ, були затримані зловмисники, які хотіли роздерибанити державну землю.

ЧитайтеПосадовця держгеокадастру затримали при отриманні хабара

«Виконуючий обов‘язки керівника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області та посередник, які запропонували мені $170 тисяч за сприяння у дерибані державних земель, були затримані під час передачі чергового траншу в розмірі $25 тисяч», – написав він.

За словами голови держгеокадастру, спецоперація, що тривала майже півроку завершилася, і вже найближчим часом будуть розкриті всі її подробиці.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про затримання посадовця держгеокадастру при отриманні хабара.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...