Новини / Тваринництво     20 травня 2019 12:49

Рідкісні породи овець, кіз, коней: на АГРО-2019 пройде аукціон племінних тварин

Під час 31-ї Міжнародної агропромислової виставки АГРО-2019 відбудеться аукціон, на якому можна буде придбати тварин рідкісних порід. З 4 до 7 червня всі охочі зможуть взяти участь у відкритих торгах.

На аукціоні будуть представлені племінні кози й цапи, вівці та барани. Анонсовані породи овець – тексель, допер, суффольк, мериноландшаф та альпійська, зааненська. Також буде виставлено кіз англо-нубійської породи.

Читайте: Не вовною єдиною: у Німеччині альпаки допомагають проводити заняття з йоги

Загалом на АГРО-2019 понад 60 господарств представлятимуть велику рогату худобу, свиней, овець, баранів, кіз, птахів, кролів, коней тощо.

Крім того, на АГРО-2019 компанії DeLaval, «Брацлав», «Сімекс Альянс Україна», «Укрзооветпромпостач», «Ветсинтез», Ag-Bag, «Агротехніка» презентуватимуть обладнання для тваринництва. Господарства матимуть змогу замовити на виставці необхідне устаткування та облаштування власної ферми «під ключ».

Галузевий партнер: Бізнес клуб Combiboard– об’єднання розробників та виробників технологічних рішень у тваринництві, для покращення комфорту та гігієни утримання всіх видів тварин.

Місце проведення: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1 (НК «Експоцентр України»).

Деталі на сайті виставки АГРО-2019.

Landlord раніше повідомляв про те, що українські вівці романівської породи вразили турецьких фермерів своїми надоями та плодючістю. 50 тварин завезли в Туреччину 3 роки тому. За цей час вони встигли дати потомство у 200 нових голів. Тварин почали розбирати у свої господарства місцеві фермери.

Читайте також

Матеріали по темі

Тваринництво        20 жовтня 2021 08:19

В Україні суттєво зменшилось виробництво яєць

Тваринництво        19 жовтня 2021 12:58

Україна може продавати племінну ВРХ до Лівії