Новини    16 серпня 2022 21:04

рф втрачає контроль над Чорним морем – британська розвідка

Так морська загроза Одесі значною мірою нейтралізована, що підриває загальну стратегію вторгнення рф

Флот росіян вже займає оборонну позицію. Вони “патрулюють” в акваторії поблизу кримського узбережжя. Загроза Одесі з моря майже нейтралізована. Про це повідомляє Військова розвідка Великої Британії в Twitter.

“Це контрастує з підвищеною активністю російських військово-морських сил в інших морях, типовою для цієї пори року. Чорноморський флот рф використовує крилаті ракети для підтримки наземних наступів, але наразі зазнає труднощів зі здійсненням ефективного контролю над морем. Він втратив свій флагман “Москва”, значну частину бойових літаків морської авіації та контроль над Зміїним островом”, – йдеться у повідомленні.

Так морська загроза Одесі значною мірою нейтралізована, що підриває загальну стратегію вторгнення рф. Британські розвідники вважають, що Україна може відволікти ресурси, щоб чинити тиск на сухопутні війська ворога.

Довідка. Морська блокада з боку москви порушила весь зерновий ланцюг експорту та поставила під загрозу глобальну продовольчу безпеку, а ООН висловила тривогу. Багато країн Близького Сходу, зокрема Єгипет, Туніс, Алжир та Туреччина, залежать від експорту зерна України.

Нагадаємо, у липні росіяни тримали в акваторії Чорного моря два ракетоносних із “Калібрами”.

Раніше Україна не виключала планів рф скористатись гуманітарним коридором для нападу на південь.

Тепер стало відомо, що Фінляндія спільно з Естонією закриють Балтійське море для рф.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...