Новини    05 листопада 2021 17:00

Рада ухвалила закон про фонд гарантування кредитів фермерам

Фонд надаватиме гарантії обсягом до 50% непогашеної суми основного боргу на строк дії кредитного договору, але не більше ніж 10 років

Верховна Рада України схвалила у другому читанні та цілому законопроєкт №3205-2 “Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві”. За відповідне рішення проголосувало 262 депутати.

Зазначається, що метою закону є надання держгарантій на кредити для малих і середніх суб’єктів підприємництва, враховуючи фермерські господарства.

Закон передбачає створення Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві шляхом часткового гарантування виконання зобов’язань таких суб’єктів перед фінансовими установами за кредитними договорами.

Також закон визначає правовий статус та засади діяльності Фонду, встановлює порядок визначення критеріїв щодо аграріїв та банків, кредити між якими можуть гарантуватися Фондом.

“Фонд, як небанківська фінустанова, підпадатиме під регулювання та нагляд органу, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, тобто Національного банку”, — зазначається в документі.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що уряд уніфікував методику розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Джерело: Верховна Рада

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...